IP: Play.InfinityLand.eu
Verze: 1.8 - 1.14

Spuštěna PvP Aréna
Téma založil FlameikTV

FlameikTV

FlameikTV

Vedení
Připojeno
16 Mar 2020
Poslední přihlášení
31 Mar 2020
Témat
20
IGN
FlameikTV

Spuštěna PvP Aréna

| SPUŠTĚNA PVP ARÉNA

Zdravím Vás vážené hráčky a vážení hráčové,
dnes jsme na serveru spustili PvP Arénu s kity, současně má hráč s hodností Legenda a vyšší obrovskou výhodu oproti ostatním hráčům s jejimi kity; momentálně pracujeme na tom, aby i ostatní hráči měli možnost tento kit používat (PLUS výbava), plánujeme, že bude možné si tento kit zakoupit za nějakou cenu a bude jej možné dalších 30 minut používat.

| Plánovaný cenník
Hráčská výbava - pro všechny zadarmo.
VIP výbava - pro VIP a vyšší zadarmo, ostatní zaplatí 1000 Coins za aktivaci na půl hodiny.
PLUS výbava - pro Legendy a vyšší zadarmo, ostatní zaplatí 2000 Coins za aktivaci na půl hodiny.

| Připojte se
Přijďte si také zahrát a vyzkoušet naši PvP arénu přímo na server!
IP adresa: Play.InfinityLand.eu
Verze: 1.8 - 1.14

Máte nějaký nápad, jak vylepšit PvP arénu? Napište Vaše nápady do komentářů pod tuto novinku!

Myslíte si že by jste dokázali postavit lepší arénu? Požádejte o práva buildera zde a stavte stavby pro server!

News: Na serveru byly spuštěny SkyIslands - /skyislands

S pozdravem
FlameikTV, Majitel serveru.

FlameikTV · Před 10 dny
vitom2008

vitom2008

Hráč
Připojeno
20 Mar 2020
Poslední přihlášení
28 Mar 2020
Témat
7
IGN
vitom2008

Myslím si že by tam kolem spawnu měla být řeka. 

Ďěkuji že jste vyslišeli můj názor

e.Flameik: Voda je přímo při pádu, aby se hráči nezabíjeli kvůli pádu a pak tam je nalevo od lávového jezírka také vodní jezírko.

Ale to by nebylo z vody ale ze skla aby to vypadalo jako řeka.

můžu vám to někdy třeba ukázat jak to myslím

e.Flameik: Asi jsem Vás již pochopil, no řeka je pouze dekorační prvek, tedy je asi jedno kdy ji postavíme; nicméně se o to pokusíme, děkujeme za nápad :) (příspěvky jsem sloučil do jednoho kvůli zamezení spamu)

vitom2008 · Před 8 dny · Poslední úprava: Před 8 dny